Przejdź do treści
z rejonu
puszczy białowieskiej
pozyskiwane
metodą tradycyjną
Previous slide
Next slide

O nas

Odkryj swoją naturę

EkoHerba to rodzinna firma zielarska położona na skraju Puszczy Białowieskiej sprzedająca produkty, pochodzące z Zielonych Płuc Polski, a w szczególności z obszaru Puszczy Białowieskiej z której pochodzi 90% produktów.

Drugie pokolenie zielarzy

Charakteryzuje go lokalny mikroklimat, nadający rosnącym tu ziołom wyjątkowo lecznicze właściwości. Wpływa również na występowanie gatunków, które nie rosną w innych rejonach Polski, m. in. trawa żubrówka oraz bukwica lekarska.

Produkty EkoHerby służą do bezpośredniego spożycia, jak również znajdują szerokie zastosowanie w branży zdrowotnej i kosmetycznej.

EkoHerba jest firmą działającą w zgodzie z naturą. Prowadzą ją specjaliści i jednocześnie pasjonaci, którzy potrafią dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego motto firmy „Odkryj swoją Naturę” odnosi się zarówno do uroków naszej przyrody, jak i natury człowieka.

EkoHerba ma w ofercie łącznie ponad 200 gatunków ziół, w tym owoców, kwiatów i grzybów prozdrowotnych, o zastosowaniu spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym, spirytusowym oraz jako karmy dla zwierząt.

Produkty EkoHerby są dostępne w sklepie internetowym www.ekoherba.pl w kategoriach: zioła, owoce, przyprawy, herbaty ziołowe, miody, oleje oraz grzyby prozdrowotne z terenu Puszczy Białowieskiej, a także w tematycznie dobranych zestawach, idealnych na prezenty, jako oferty specjalne. Surowce są rozdrabniane, odsiane i pakowane zgodnie z wymaganiami klienta. Istnieje możliwość zamówienia ziół, których nie ma w ofercie. Produkty EkoHerby są do kupienia również na Allegro oraz przez profil na Facebooku.

W sklepie internetowym oferowane są surowce w jakości konwencjonalnej. W sprawach surowca w jakości Bio prosimy o kontakt pod numerem 85 683 27 77.

Zapraszamy do naszego świata ziół, bo pochodzą z Krainy Najszczęśliwszych Żubrów 🙂

Call Now Button