Przejdź do treści

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

W tej kategorii prezentujemy Państwu nie tylko półprodukty do tworzenia własnych suplementów diety, lecz również gotowe już mieszanki ziół w saszetkach, które wystarczy dokładnie rozpuścić w wodzie, a następnie wypić. Nasza oferta skierowana jest więc do osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tego rodzaju suplementacją, jak i doświadczonych miłośników w 100% naturalnych ekstraktów roślinnych.

W naszym sklepie internetowym mogą się Państwo zaopatrzyć ponadto w ekstrakty roślinne kwiatu rumianku, nagietka lekarskiego, cytryńca chińskiego, żeń-szenia, skrzypu oraz tarczycy bajkalskiej. Wiele z nich już od wieków znajduje zastosowanie w tradycyjnej medycynie chińskiej – dokładne właściwości i zestawienie zawartych w nich substancji czynnych znajdą Państwo w opisach do poszczególnych produktów.

Mieszanka wyselekcjonowanych ziół

Nasze gotowe ekstrakty roślinne w saszetkach to bardzo różnorodne kompozycje złożone z kilku do nawet kilkunastu różnych składników! Pośród nich znajdą Państwo między innymi owoce dzikiej róży, sproszkowany korzeń łopianu, owoce ostropestu, liście mięty i melisy, a także dużo innych ziół wymieszanych w odpowiednich proporcjach.

 • DOBREJ NOCY mieszanka ziołowa 50g

  50 g
  Clear
  19.00 
  Wybierz opcje
 • Dodaj do ulubionych
 • Dodaj do ulubionych
 • SKUPIENIE mieszanka ziołowa 50g

  50 g
  Clear
  19.00 
  Wybierz opcje
 • BABIE LATO mieszanka ziołowa 50g

  50 g
  Clear
  9.90 
  Wybierz opcje
Call Now Button